Rejestrator Dźwięku dla Mac Apowersoft

Rejestrator Dźwięku dla Mac Apowersoft 2.4.1

Rejestrator Dźwięku dla Mac firmy Apowersoft to sprytne narzędzie pozwalające nagrywać Mikrofon i Dźwięk Systemowy na Mac.

Rejestrator Dźwięku dla Mac firmy Apowersoft to sprytne narzędzie pozwalające nagrywać Mikrofon i Dźwięk Systemowy na Mac.

Rejestrator Dźwięku dla Mac firmy Apowersoft umożliwia łatwe nagrywanie dowolnej ścieżki audio na Mac OS X z karty dźwiękowej komputera lub mikrofonu. Korzystając z programu możesz z łatwością nagrywać dowolne ścieżki audio z Internetu, radio online, lub zapisać ścieżkę audio z filmu. Możesz nagrywać muzykę lub audycje z BBC Radio, Spotify, Grooveshark, Pandora, i wielu innych. Aplikacja pozwala na bezpieczne utrwalenie dźwięku ze stream’ów online i zabezpieczyć znalezioną w Internecie muzykę przed skasowaniem. Program umożliwia również bezstresowe nagrywanie ścieżek audio z Mikrofonu, płyt CD i DVD, a także wielu innych urządzeń mobilnych.

Oprócz możliwości nagrywania dowolnej ścieżki audio na Mac, Rejestrator Dźwięku dla Mac firmy Apowersoft posiada też wiele innych przydatnych funkcji. Jedną z nich jest na przykład możliwość ustawiania planowanych zadań nagrywania dźwięku. Skonfigurowane zadanie automatycznie rozpocznie nagrywanie o ustalonej porze. W ten sposób możesz np. z łatwością nagrać ulubioną audycję na żywo kiedy śpisz lub przebywasz z dala od komputera. Ponadto, program posiada również moduł identyfikowania danych plików muzycznych, włącznie z tytułem, wykonawcą, albumem, rokiem powstania i gatunkiem utworu. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla miłośników muzyki i umożliwia również manualną edycję tagów ID3 utworu.

Nagrywanie audio na Mac staje się naprawdę proste z pomocą Rejestratora Dźwięku dla Mac. Wystarczy jedno kliknięcie, aby nagrać dowolny słyszany dźwięk. Możesz później przenieść nagrane pliki na urządzenia mobilne, jak np. iPod czy iPhone.

Znalezienie rejestratora dźwięków dla Mac w Internecie nie jest szczególnie trudne, ale na pewno nie łatwo jest znaleźć program lepszy od prezentowanego. Rejestrator Dźwięku Apowersoft jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie, gdyż pozwala nagrywać dowolne ścieżki audio na Mac bez utraty jakości. Dodatkowo, aplikacja automatycznie rozpoznaje dane plików audio i dzieli nagrania na poszczególne ścieżki. Warto też wspomnieć o naprawdę przejrzystym i łatwym w obsłudze interfejsie użytkownika.

Najczęściej pobierane Muzyka i radio na mac

Więcej
Rejestrator Dźwięku dla Mac Apowersoft

Download

Rejestrator Dźwięku dla Mac Apowersoft 2.4.1

Opinie użytkowników o Rejestrator Dźwięku dla Mac Apowersoft

Sponsorowany×